Bu siteyi kullandığınız takdirde aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız.

I- SİTEDEKİ BİLGİLERİN KULLANIMI

Neta Menkul Değerler A.Ş. Web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Site kullanıcıları, bu sitedeki bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinme amacıyla kullanabilir.

II- SİTE İÇERİĞİNİ DEĞİŞTİRME HAKKI

Neta Menkul Değerler A.Ş., bu sitede yer alan bütün bilgileri ve tasarımı önceden haber vermeksizin değiştirebilir.

Neta Menkul Değerler A.Ş. 'ye, bu site üzerinden ulaşılan sitelerdeki bilgi değişikliklerinden sorumluluk yüklenemez.

III- SİTENİN KULLANIMINDAN DOĞAN ZARARLARDAN SORUMLULUK

Neta Menkul Değerler A.Ş., web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru bilgilerle yayınlanmasını temin etmek amacıyla elinden gelen çabayı göstermekle birlikte, Neta Menkul Değerler A.Ş.’nin bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda açık veya zımni şekilde kefalet veya garanti verdiği yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. İnsan hataları, teknik veya diğer faktörler nedeniyle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığının veya güncellik yitirmesinin vuku bulabileceği gerçeğinden hareketle, Neta Menkul Değerler A.Ş., sistemde yer alan bilgilerdeki hata ve eksikliklerden hiçbir şekilde sorumlu bulunmamaktadır.

Kullanıcılar siteye girmeleri ile birlikte; Neta Menkul Değerler A.Ş. tarafından yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde, bu durumun Neta Menkul Değerler A.Ş.’ye hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar.

Neta Menkul Değerler A.Ş. web sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

IV - DİĞER KAYNAKLARDAN SAĞLANAN BİLGİLER

Bu site Neta Menkul Değerler A.Ş.’ye ait olup site içerisindeki bilgilerin bir kısmı Neta Menkul Değerler A.Ş., bir kısmı da diğer kaynaklar dan sağlanarak Neta Menkul Değerler A.Ş. tarafından yayınlanmaktadır. Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, Neta Menkul Değerler A.Ş.’yi bağlamamaktadır.