Neta Menkul Değerler A.Ş. bu alanda sahip olduğu yetki belgesi ile Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda işlem yapmaya yetkilidir.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda, farklı sektörlerden şirketlerin payları, rüçhan hakkı kuponları, borsa yatırım fonları, varantlar ve sertifikalar işlem görmektedir. Borsa İstanbul Pay Piyasası yerli ve yabancı yatırımcılar için likit, şeffaf ve güvenli yatırım ortamı sağlamaktadır.

Pay Piyasası’nda işlemler elektronik alım satım sistemi aracılığıyla fiyat ve zaman önceliği kuralı baz alınarak "Sürekli Müzayede", "Piyasa Yapıcılı Sürekli Müzayede" ve "Tek Fiyat" yöntemlerinde otomatik olarak gerçekleşmektedir. İşlemler biri sabah diğeri öğleden sonra olmak üzere iki ayrı seansta yapılmaktadır. Her iki seansın başında "Açılış Seansı" düzenlenmekte olup ikinci seansın sonunda ise ayrıca “Kapanış Seansı” düzenlenmektedir.

Neta Menkul'ün Online Sitesi ve Müşteri temsilcileri aracılığı ile hisse alım/satım işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.